נשים, גברים ומה שביניהם

לפרטים והרשמה

מתי: הסדנה תתקיים בימים שני ושלישי,
בין ה־26 ל־27 ביולי 2021 (כולל לינה)
מיקום: מנזר האחיות מציון, עין כרם, ירושלים

 

סדנה משולבת ראש וגוף, מפגשי לימוד תוך כדי תנועה

בהנחיית ד”ר חגית שחר פרירא ושלמה פלסנר

נראה שהכל כבר נאמר על להיות נשים וגברים בעולם אבל עדיין כשמדובר בחיי היום יום שלנו, אנחנו נפגשים באזור נזיל, חמקמק ואינסופי, שמשאיר אותנו מבולבלים מבחינת האפשרויות הגלומות בו, שלעיתים מחפשות מסגור, הגדרות וגבולות.

אנחנו מזמינים אתכם.ן לסדנה שתאפשר לצלול אל שאלות שקשורות למין ומגדר באמצעות קריאה, לימוד, משחק, תנועה וקול. הסדנה תנוע בין חקירה של מושגים מעולם המגדר כמו כוח, מקום, שוויון ועוד, לבין התנסות חווייתית, בחלקים הסמויים מן העין הנמצאים בתוכנו ובינינו, כשאנחנו פוגשים את האחרת והאחר.

המשימה המרכזית של הסדנה היא לחקור את משמעויות העומק של להיות גבר ואשה בעולם דרך לימוד ובמקביל להתנסות בכך בעזרת כלים מעולם התיאטרון והתנועה. מהלך כפול זה יאפשר לנו להיפגש עם כל החלקים ולתת להם מקום. 

הסדנה מיועדת לנשים וגברים המעוניינים להתעמק בנושאים מגדריים ומוכנים לצאת למסע מרתק המשלב בין גוף לראש ובין הידוע ללא ידוע.

 

הסדנה תתקיים בימים שני ושלישי, בין ה־26 ל־27 ביולי 2021 במנזר האחיות מציון, עין כרם, ירושלים.

קצת על המקום: מנזר האחיות מציון שוכן בשכונת עין כרם בירושלים והוקם לפני כ־ 150 שנה כדי לשמש כמרכז סיוע ליתומות נוצריות־מארוניות מלבנון. המקום יפהפה, שקט, מרווח עם אווירה המאפשרת התכנסות ועבודת עומק. לכל אורך הסדנה נתארח במנזר ונעבוד במרחביו השונים.

לפרטים נוספים ניתן לדבר או לכתוב לשלמה 0528200365 או לחגית 0544953319

מנחי הסדנה:

ד”ר חגית שחר-פרירא היא יועצת ארגונית, מנחת קבוצות, מדריכה ומרצה, בעלת דוקטורט במגדר עם ניסיון רב בהוראה והנחיית קבוצות ומייסדת של “מקום לחיבורים” מרחב פיזי ורעיוני לחיבורים בין אנשים רעיונות ופעולות. וחוץ מזה, יש לה אהבה גדולה לתהליכי למידה המשלבים כמה מרחבי התנסות ומאפשרים לנוע בין החומרים הכתובים לבין החיים עצמם.

שלמה פלסנר הוא מנחה קבוצות, במאי תיאטרון ומייסד שותף של קבוצת התיאטרון “אנסמבל כאן”, מעביר שנים רבות סדנאות שמחברות בין ראש לגוף דרך עבודה עם קול גוף וטקסט ובנוסף עוסק בהוראה והנחייה של קבוצות יחסים בין אישיים. וחוץ מזה מתחבר לאהבה הגדולה של חגית.

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.

דילוג לתוכן