סדנת משחק לנוער – סדנה שנתית

20% הנחה לנרשמים עכשיו!

החל: מ- 7.09.20
בימים: ימי שני בין  17:00 ל-19:00
למשך: 10 חודשים (עד סוף יוני 2021)

 

סדנת משחק לנוער – סדנה שנתית

בהנחיית: שיר אברמוב

סדנה שנתית, 10 חודשים, 40 מפגשים, אחת לשבוע, שעתיים כל מפגש, עד סוף חודש יוני 2021 (אין מפגשים בחגים ומועדים). 

הסדנה מיועדת לבני נוער בגילים 13-17. 

 

אז מה מחכה לכם בסדנה?

  • משחק מול מצלמה
  • יסודות התיאטרון והופעה על במה
  • הכנה לאודישנים 
  • מונולוגים, סצנות, אילתורים ומשחקי תיאטרון

איפה? בסטודיו שלנו בתל אביב, רחוב אבן גבירול 106.

לשיר!!! קודם כל רציתי להגיד לך שממש נהנתי בסדנה ושלמדתי בה המון דברים חדשים וגם דברים שידעתי כבר חידדת לי מאוד. שמחתי להכיר אותך כבן אדם וגם כמורה היה לי נורא כיף עם הצחוקים שעשינו ובכללי הייתה אווירה מאוד כייפית וטובה. זאת הייתה הזדמנות טובה בשבילי להכיר ילדים חדשים שבאמת חלקם הפכו לחברים ממש טובים שלי.
שירז בירנבאום
משתתפת בסדנת נוער
לשיר, תודה רבה על סדנה מדהימה. למדדתי ממך המון: איך משחקים מול מצלמה, טיימינג, סוויצ'ים? (ככה אומרים לא?) ואפילו! - איך לצחוק. תודה על זה שבכל שיעור הצחקת אותי עד מוות ושסבלת את השיגעונות שלנו כל פעם מחדש. אוהבת.
נועה ארבל
משתתפת בסדנת נוער
לשיר, רק רציתי שתדעי שבאתי לסדנה בגלל שכל כך אהבתי אותך כשחקנית, כל כך הצחקת אותי כששיחקת והייתי חייבת ללמוד ממך. אבל לא ידעתי עד כמה אני אהנה ואצחק ועד כמה אני אלמד.. רציתי רק להודות לך על כל העזרה, את עזרת לי המון בעזרת הביקורת שלך והידע שלך, תודה על כל ההקשבה, את היית שם בשבילינו גם מחוץ לשעות הקורס והקשבת לכל הבקשות שהיו לנו, ראו כמה שאת רוצה לעזור וללמד אותנו ושנצא מהשיעורים כל יום עם ידע חדש, ראו כמה שאת רוצה שתהיה אווירה טובה ושנהנה, תודה על כל המאמץ שעשית בשבילנו כדי שנצליח, הדפסת טקסטים ועבדת המון בבית אז פשוט תודה על כל.אני בחיים לא חשבתי שאני אהנה כמו שנהניתי ואתחבר לילדים כמו שהתחברתי פה ואלמד כמו שלמדתי פה.
שחר בוהדנה
משתתפת בסדנת נוער
לשיר, תודה על כל מה שלימדת אותי על משחק וגם הרבה לחיים, תודה לך על כל רגע כיפי בטירוף שהיה לי בסדנה הזאת, שכל שבוע רק חיכיתי לקום בבוקר וללכת לסדנה, הייתה לי חוויה מטורפת שאני לא יצליח להסביר במילים, נתת לי כל כך הרבה ביטחון, כל יום ורגע שם למדתי יותר ויותר ולקחתי עוד דברים לחיים, נהנתי כמו שלא נהנתי הרבה זמן וזה רק בזכותך. תודה לך על כל פעם שהרמת אותי למעלה שהרגשתי חוסר ביטחון והרבה הרבה לחץ וגרמת לי להבין שאני מסוגלת ואני יכולה, גרמת לי גם כל כך להנות בכל סצנה ותרגיל ותוך כדי ללמוד כמות ענקית של דברים, בזכותך הבנתי מה זה רצון ואיך לשחק הרבה יותר נכון ואמיתי, איך להתחבר באמת לדמות שאני משחקת ולהביא את עצמי בה והכי חשוב לבוא לזה בהנאה מטורפת ולא בכמות לחץ ענקית כמו שבאתי עד עכשיו, תדעי שפשוט העלת לי את הביטחון ברמה מטורפת, לימדת אותי מלא ויצאתי הרבה יותר מחוזקת ובטוחה.
מיכל עמית
משתתפת בסדנת נוער

אנסמבל כאן בוחר להיכנס לשוק סדנאות המשחק לנוער, כיוון שיש לנו משהו אחר להציע. המון בני עשרה חולמים להופיע על המסך. אנחנו מאמינים שאין צורך לעצור בעדם, להיפך. אנחנו כאן כדי לעזור, לכוון וללמד מהי אמנות, מהו משחק, ואיך כל זה יכול לפתח ולחזק את הנפש בגיל המורכב בו הם נמצאים. 

התלמידים ילמדו להכיר לעומק את עולם התיאטרון, יתנסו בעבודה על בניית דמות, תרגילי אימפרובזציה, ניתוח והגשת טקסטים דרמטים. אחרי שנבין את מושגי היסוד נתחיל גם לשלב טכניקות של משחק מול מצלמה. ניגע בהבדלים בין הבמה למסך ונתמקד בהכנה לאודישן. במהלך השנה אנו שואפים כי התלמידים יפתחו את ״האני״ האישי שלהם, יתחילו לגבש את זהותם כשחקנים וירחיבו את המנעד הרגשי והאינטלקטואלי שלהם.

כל שיעור יפתח בחימום פיזי, משחק חברתי ותמיד במרחב עבודה נעים, מהנה, תוך מתן חשיבות גדולה ליצירת אנסמבל מגובש, אינטימי ובטוח. נלמד מהי דרמה ומושגי יסוד נוספים מעולם הבמה. נחקור איך בונים דמות. ננתח ונמחיז סצינות ומונולוגים מתוך מחזות מודרניים ומחזות ילדים ונוער עכשיוויים. מאוחר יותר השנה נבדוק את הטרנספורמציה מבמה למשחק מול מצלמה ונתנסה בהכנה לאודישן . הסדנה תכלול מפגש עם כוכה נוער אהוב ושיעור עם מלהק חשוב מהתעשייה. כל זאת ועוד על מנת לתת טעימה אמיתית מאחורי הקלעים של עולם המשחק. 

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.