סדנת משחק לנוער – סדנה שנתית

ההרשמה החלה!

מתי: החל מ-04.10.21 עד 11.07.22
בימים: ימי שני בין  17:00 ל-19:00
למשך: 10 חודשים פעם בשבוע

 
אנסמבל כאן: סדנאות משחק לנוער- סדנה שנתית בהנחיית שיר אברמוב

סדנת משחק לנוער – סדנה שנתית

בהנחיית: שיר אברמוב

סדנה שנתית, 10 חודשים, 40 מפגשים, אחת לשבוע, שעתיים כל מפגש, החל מ-04.10.21 עד 11.07.22. 

הסדנה מיועדת לבני נוער בגילים 13-17. 

אז מה מחכה לכם בסדנה?

  • יסודות התיאטרון והופעה על במה 
  • מונולוגים, סצנות, אילתורים ומשחקי תיאטרון
  • משחק מול מצלמה
  • הכנה לאודישנים

איפה? בסטודיו שלנו בתל אביב, רחוב אבן גבירול 106.

על הסדנה:

אנסמבל כאן בוחר להיכנס לשוק סדנאות המשחק לנוער, כיוון שיש לנו משהו אחר להציע. המון בני עשרה חולמים להופיע על המסך. אנחנו מאמינים שאין צורך לעצור בעדם, להיפך. אנחנו כאן כדי לעזור, לכוון וללמד מהי אמנות, מהו משחק, ואיך כל זה יכול לפתח ולחזק את הנפש בגיל המורכב בו הם נמצאים. 

התלמידים ילמדו להכיר לעומק את עולם התיאטרון, יתנסו בעבודה על בניית דמות, תרגילי אימפרובזציה, ניתוח והגשת טקסטים דרמטים. אחרי שנבין את מושגי היסוד נתחיל גם לשלב טכניקות של משחק מול מצלמה. ניגע בהבדלים בין הבמה למסך ונתמקד בהכנה לאודישן. במהלך השנה אנו שואפים כי התלמידים יפתחו את ״האני״ האישי שלהם, יתחילו לגבש את זהותם כשחקנים וירחיבו את המנעד הרגשי והאינטלקטואלי שלהם.

כל שיעור יפתח בחימום פיזי, משחק חברתי ותמיד במרחב עבודה נעים, מהנה, תוך מתן חשיבות גדולה ליצירת אנסמבל מגובש, אינטימי ובטוח. נלמד מהי דרמה ומושגי יסוד נוספים מעולם הבמה. נחקור איך בונים דמות. ננתח ונמחיז סצינות ומונולוגים מתוך מחזות מודרניים ומחזות ילדים ונוער עכשיוויים. מאוחר יותר השנה נבדוק את הטרנספורמציה מבמה למשחק מול מצלמה ונתנסה בהכנה לאודישן . הסדנה תכלול מפגש עם כוכה נוער אהוב ושיעור עם מלהק חשוב מהתעשייה. כל זאת ועוד על מנת לתת טעימה אמיתית מאחורי הקלעים של עולם המשחק. 

משובים על הסדנה של שיר אברמוב:

שיר בירנבאום

תלמידה

לשיר!!! קודם כל רציתי להגיד לך שממש נהנתי בסדנה ושלמדתי בה המון דברים חדשים וגם דברים שידעתי כבר חידדת לי מאוד. שמחתי להכיר אותך כבן אדם וגם כמורה היה לי נורא כיף עם הצחוקים שעשינו ובכללי הייתה אווירה מאוד כייפית וטובה. זאת הייתה הזדמנות טובה בשבילי להכיר ילדים חדשים שבאמת חלקם הפכו לחברים ממש טובים שלי.

נועה ארבל

תלמידה

לשיר, תודה רבה על סדנה מדהימה. למדדתי ממך המון: איך משחקים מול מצלמה, טיימינג, סוויצ'ים? (ככה אומרים לא?) ואפילו! - איך לצחוק. תודה על זה שבכל שיעור הצחקת אותי עד מוות ושסבלת את השיגעונות שלנו כל פעם מחדש. אוהבת.

שחר בוהדנה

תלמידה

בחיים לא חשבתי שאהנה, שאלמד, שאתחבר לילדים, כמו שהתחברתי בסדנה. והכל בזמן כל כך קצר. שיר, ידעת להיות קשוחה, אבל לא וויתרת על כל הצחוקים והכיף במפגשים. אני מעריכה את כל מה שעשית בשבילנו, ואני לא יודעת מה אני אעשה ביום שאחרי הקורס. הנסיעה לתל אביב, לפגוש את כל החברים ואותך, וואו, זה היה מדהים. לא יודעת איך אסיים את החופש בלי זה. תודה על הכל. היית מורה מדהימה ואני כל כך מקווה שאני אמשיך בקורס גם בהמשך השנה.

מיכל עמית

תלמידה

שיר, את פשוט מדהימה, יותר ממורה לכל דבר את בן אדם כל כך מיוחד, את גורמת לי להנות מכל רגע שאני לומדת ממך ותוך כדי ללמד אותי מלא דברים. אני זוכרת במדויק איך הגעתי לסדנה כל כך מפוחדת, רוצה לעשות מלא תרגילים, אבל תכלס מתה מפחד, ואת גרמת לי לרצות לעשות כל תרגיל ולא לפחד. גרמת לי לצאת מהפחד ופשוט להנות ולהיות אני. זה מדהים ומטורף. זה לגמרי העלה לי את הקיץ לחוויה מדהימה כל כך שעברתי. אז בלי לחפור יותר, אני רוצה להגיד לך תודה על הכל, אני מחכה כל כך ללמוד ממך עוד ולהנות בחוג השנתי ואני יודעת כמה זאת החלטה כל כך טובה שלי להירשם מההתחלה לסדנה ולהכיר אותך.

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.

דילוג לתוכן