סדנת סטנדאפ

להרשמה
מתחילים: 20.10 יום שישי 10:00-13:00
משך: 12 מפגשים

 

סדנת סטנדאפ של אנסמבל כאן בהנחיית תומר שרון

12 מפגשים של צחוק ויצירה
מתחילים: 20.10
ימי שישי 10:00-13:00
עלות: 3000 ש”ח
לנרשמים/ות עד ה10.9.23 עלות הסדנה 2600 ש”ח 

אז מה לומדים בסדנה?

  • איך אוספים חומרים

  • איך כותבים סטנדאפ

  • איך מופיעים על במה ובונים דמות

  • איך מחברים הכול לקטע סטנדאפ אישי

הסדנה מועברת בתל אביב

בסטודיו של אנסמבל כאן

רח’ אבן גבירול 106

בקבוצה עד 12 משתתפים

הסדנה מחולקת ל-3 שלבים – איסוף חומרים, כתיבה וביצוע:

בשלב הראשון  נכיר את משתתפי הסדנה, כל אחד יציג את עצמו ויספר קצת על עולמו והנושאים שמעניין אותו לעסוק בהם. בהמשך יביאו המשתתפים חומרים מהחיים האישיים שלהם ויתנסו בבדיקת החומרים מול חבריהם לקבוצה, תוך ניסיון לספר אותם בצורה מצחיקה.

בשלב השני נעבוד על הכתיבה, ליטוש החומרים ודיוקם, נראה איך בונים קטע מהתחלה ועד הסוף, איך מחדדים בדיחות, ואיך גורמים לקטע להיות מצחיק ומפתיע.

השלב השלישי הוא שלב המשחק והביצוע. בשלב הזה נתמקד בהגשה של הקטע, כשכל אחד מהמשתתפים ימצא את ה”דמות” שלו כסטנדאפיסט ואת הדרך הייחודית שלו לעמוד על במה ולספר סיפור מצחיק.

בסוף הסדנה יערך ערב סטנדאפ שבו יעלו המשתתפים לבמה מול קהל ויעשו את הקטע שלהם.

תומר שרון

התחיל את הקריירה שלו בגיל 10 כששיחק בסדרת הטלוויזיה “סלם ותעלם”. גילם את ירון סגל בסדרת הטלוויזיה “עניין של זמן”. השתתף בתוכנית הסאטירה “קבלת שבת”, השתתף בתוכנית המערכונים, הנונסנס והסטנדאפ “פלטפוס” ולאחר מכן השתתף בתוכנית המשך בשם “דומינו”. דיבב בתוכנית “החרצופים” את יעקב מלון ודמויות נוספות. בין השנים 1997 – 1998 הופיע בתוכנית “זהו זה!” בפינה קבועה של ההרכב הקומי “פליטי פלטפוס”, בה היו חברים 4 מכוכבי תוכנית המערכונים “פלטפוס”. ב-1997 גילם את גיא באום בסרט “מר באום” שכתב וביים אסי דיין. ב-1999 גילם את דני רפאלי בסרט “צומת וולקן” שכתבו אמיר בן דוד ומשה זונדר וביים ערן ריקליס.על תפקידו זה היה מועמד לפרס אופיר לשחקן המשנה הטוב ביותר. גילם את יפתח בסרט “מרס תורכי” שכתבו לימור נחמיאס וגל זייד וביים עודד דוידוף. השתתף בתוכנית הטלוויזיה “של מי השורה הזאת?”, והשתתף בתוכנית הסאטירה “המצב” שהנחה אברי גלעד. ב-2004 גילם את איגי בסדרת הילדים “החיים על פי איגי”. השתתף כפאנליסט אורח בתוכנית הטלוויזיה “משחק מכור”. הגיש את פינת “ראש הדסק לענייני האמת” בסאטירה “עד כאן” בהנחיית יעקב כהן.  

בתיאטרון שיחק ב”אופרת היהודים”, “הזירה” פסטיבל עכו;  “סקאפינו” בית לסין; “להגיד מותר הכל”, “אהבה וזעם” תיאטרון אנסמבל הרצליה;  “קין והבל” פסטיבל תיאטרון קצר בצוותא; “הכבש השישה עשר”, “ענבי זעם”, “חלום ליל קיץ” תיאטרון הקאמרי;  “ללכת עד הסוף”, “לוקאס הפחדן”, “מוריס שימל”, “נפגעי חרדה”, “פוסט טראומה”, “הסוחר מוונציה”, “כמעט נורמלי”, “ליזיסטרטה”, “עת דודים”, “רעל ותחרה”, “נעצר בחצות”, “פתאום הגיע סתיו”, “לבד בברלין” תיאטרון הבימה. ב-2014 זכה בפרס קלצ’קין לשחקן המצטיין.

בימים אלה מופיע ברחבי הארץ עם מופע סטנדאפ ייחודי “תומשבעל-פה” אותו יצר בתקופת הקורונה.

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.

דילוג לתוכן