סדנת סטנדאפ

לרשימת ההמתנה

מועד פתיחה: פרטים בקרוב
מתי: שני 19:30-22:30
משך: 12 מפגשים

 

סדנת סטנדאפ של אנסמבל כאן בהנחיית תומר שרון

12 מפגשים של צחוק ויצירה

אז מה לומדים בסדנה?

  • איך כותבים סטנדאפ
  • איך אוספים חומרים
  • איך עובדים על דמות – יסודות המשחק
  • איך אוספים הכול לקטע סטנדאפ אישי

הסדנה מועברת בתל אביב

בסטודיו של אנסמבל כאן

רח’ אבן גבירול 106

בקבוצה עד 15 משתתפים

הסדנה מחולקת ל-3 שלבים – רעיון, הכנה וביצוע:

בשלב הראשון יכירו המשתתפים את עולם הסדנדאפ, את הייחודיות שלו וינסו לענות על השאלה “מה מצחיק?” (קודם כל את עצמם) ויתנסו בהופעה ראשונית מול קהל.

בשלב השני תתבצע עבודת איסוף ובדיקת חומרים. בשלב הזה כל אחד ממשתתפי הסדנה יביא למפגשים חומרים מהחיים האישיים שלו ויתנסה בבדיקת החומרים מול החברים לקבוצה. מה בטוח “נכנס בפנים” ולנצח יישאר במגירה? איך בונים קטע סטנדאפ עם התחלה, אמצע וסוף? איך לא נופלים לקלישאות ואיך יודעים מה יעבוד ומה לא יעבוד? התשובות אצל תומר.

השלב השלישי הוא שלב הביצוע. כל אחד ממשתתפי הסדנה יעבוד על קטע הסטנדאפ האישי שלו, ילטש את הבדיחות עד שלא יהיה איש בחדר שיצליח לעמוד בפניהן ואז..

בסוף הסדנה יערך ערב סטנדאפ שבו יעלו המשתתפים לבמה מול קהל וינסו… להצחיק אותו! הרי בשביל זה באנו, לא?

תומר שרון התחיל את הדרך המקצועית שלו כבר בגיל 10 כשפרץ לתודעה בתוכנית “סלם ותעלם” שהנחה שייקה אופיר. לאחר מכן כיכב בסדרת הטלוויזיה “עניין של זמן”, “קבלת שבת” , “פלטפוס”, “זהו זה” ועוד רבות וטובות. היה מועמד לפרס אופיר לשחקן המשנה הטוב ביותר על תפקידו בסרט “צומת וולקן”. השתתף בתוכנית הטלוויזיה “של מי השורה הזאת?”, בתוכנית הסאטירה “המצב” שהנחה אברי גלעד, השתתף כפאנליסט אורח בתוכנית הטלוויזיה “משחק מכור”, השתתף בתוכנית האלתורים קצרת-המועד “טוב שבאת” בערוץ 10 והגיש את פינת “ראש הדסק לענייני האמת” בסאטירה “עד כאן” בהנחיית יעקב כהן. התארח בתוכנית “שבת צחוק” של אבי נוסבאום. ב-2014 זכה בפרס קלצ’קין לשחקן המצטיין.

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.