סדנת משחק מול מצלמה לנוער – קיץ 2021

ההרשמה החלה!

מתי: מ-12.07 עד 18.08
בימים: שני ורביעי מ-16:00-18:30
משך: 12 מפגשים

 

סדנת משחק מול מצלמה לנוער – קיץ 2021

בהנחיית: שיר אברמוב

הסדנה מיועדת לבני נוער בגילים 14-17

סדנה מרוכזת ומהנה לימי הקיץ! נפגשים פעמיים בשבוע (בימי שני ורביעי) לשעתיים וחצי של למידה וכיף ומגלים את רזי המקצוע – איך משחקים מול מצלמה. המטרה שלנו היא לתת יחס אישי לכל משתתף ולכן הקבוצות שלנו הן קטנות ואינטימיות (עד 15 משתתפים) ולכן כדאי למהר ולתפוס מקום!

אז מה מחכה לכם בסדנה?

  • יסודות המשחק
  • משחק מול מצלמה
  • הכנה לאודישנים 
  • מונולוגים, סצנות, אילתורים ומשחקי תיאטרון

איפה? בסטודיו שלנו בתל אביב, רחוב אבן גבירול 106.

חולמים להיות שחקנים? כשהמצלמה נדלקת אתם הראשונים לקפוץ? חלמתם להיות על הבמה אבל לא העזתם לנסות? זה בסדר, בשביל זה אנחנו כאן. נלמד ביחד מהי אמנות המשחק, מה ההבדל בין משחק על הבמה למשחק מול מצלמה, מה זה לעבוד עם פרטנר ואיך ניגשים לטפל בטקסט? 

התלמידים ילמדו להכיר לעומק את עולם המשחק, יתנסו בעבודה על בניית דמות, תרגילי אימפרובזציה, ניתוח והגשת טקסטים דרמטים. אחרי שנבין את מושגי היסוד נתחיל  לשלב טכניקות של משחק מול מצלמה. ניגע בהבדלים בין הבמה למסך ונתמקד בהכנה לאודישן. 

כל שיעור יפתח בחימום פיזי, משחק חברתי ותמיד במרחב עבודה נעים, מהנה, תוך מתן חשיבות גדולה ליצירת אנסמבל מגובש, אינטימי ובטוח. נלמד מהי דרמה ומושגי יסוד נוספים מעולם המשחק ומה זה אומר בעצם לשחק מול מצלמה. נחקור איך בונים דמות. ננתח ונמחיז סצינות ומונולוגים מתוך סרטים וסדרות ונתנסה בהכנה לאודישן . 

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.