סדנת משחק לנוער – קיץ 2020

ההרשמה הסתיימה – כל המקומות נתפסו!

מתי: מ-22.07 עד 31.08
ימים: שני ורביעי בין השעות 16:00 – 19:00
למשך: 12 מפגשים ~ פעמיים בשבוע

 

סדנת משחק לנוער – קיץ 2020

בהנחיית: שיר אברמוב

הסדנה מיועדת לבני נוער בגילים 14-17

הקיץ החלום שלכם הולך להתגשם! פעמיים בשבוע, 3 שעות מפגש, מתחילים ב-22 ביולי ומסיימים ב-31 לאוגוסט, מסדרים את התיק וקדימה לבית ספר!

אז מה מחכה לכם בסדנה?

  • משחק מול מצלמה
  • יסודות התיאטרון והופעה על במה
  • הכנה לאודישנים 
  • מונולוגים, סצנות, אילתורים ומשחקי תיאטרון

איפה? בסטודיו שלנו בתל אביב, רחוב אבן גבירול 106.

חולמים להיות שחקנים? כשהמצלמה נדלקת אתם הראשונים לקפוץ? חלמתם להיות על הבמה אבל לא העזתם לנסות? זה בסדר, בשביל זה אנחנו כאן. נלמד ביחד מהי אמנות המשחק, מה ההבדל בין משחק על הבמה למשחק מול מצלמה, מה זה לעבוד עם פרטנר ואיך ניגשים לטפל בטקסט? 

התלמידים ילמדו להכיר לעומק את עולם התיאטרון, יתנסו בעבודה על בניית דמות, תרגילי אימפרובזציה, ניתוח והגשת טקסטים דרמטים. אחרי שנבין את מושגי היסוד נתחיל גם לשלב טכניקות של משחק מול מצלמה. ניגע בהבדלים בין הבמה למסך ונתמקד בהכנה לאודישן. במהלך השנה אנו שואפים כי התלמידים יפתחו את ״האני״ האישי שלהם, יתחילו לגבש את זהותם כשחקנים וירחיבו את המנעד הרגשי והאינטלקטואלי שלהם.

כל שיעור יפתח בחימום פיזי, משחק חברתי ותמיד במרחב עבודה נעים, מהנה, תוך מתן חשיבות גדולה ליצירת אנסמבל מגובש, אינטימי ובטוח. נלמד מהי דרמה ומושגי יסוד נוספים מעולם הבמה. נחקור איך בונים דמות. ננתח ונמחיז סצינות ומונולוגים מתוך מחזות מודרניים ומחזות ילדים ונוער עכשיוויים. מאוחר יותר השנה נבדוק את הטרנספורמציה מבמה למשחק מול מצלמה ונתנסה בהכנה לאודישן . הסדנה תכלול מפגש עם כוכה נוער אהוב ושיעור עם מלהק חשוב מהתעשייה. כל זאת ועוד על מנת לתת טעימה אמיתית מאחורי הקלעים של עולם המשחק. 

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.