סדנת משחק מול מצלמה לנוער – חנוכה 2020

ההרשמה הסתיימה!

מתי: מ-13.12 עד 17.12
ימים א’ עד ה’ – 5 ימים, 3 שעות כל מפגש
קבוצה א’ 12:30-15:30; קבוצה ב’ 16:00-19:00

 

סדנת משחק מול מצלמה לנוער – חנוכה 2020

בהנחיית: שיר אברמוב

הסדנה מיועדת לבני נוער בגילים 14-17

סדנה מרוכזת ומהנה לימי חג החנוכה! נפגשים כל יום לשלוש שעות של למידה וכיף ומגלים את רזי המקצוע – איך משחקים מול מצלמה. בגלל ההגבלות ובמטרה לתת יחס אישי לכל משתתף אנחנו פותחים שתי קבוצות בימים א’ עד ה’: קבוצה א’ בשעות 12:30-15:30 וקבוצה ב’ בשעות 16:00-19:00. מתחילים ב-13 בדצמבר.  מספר המקומות מוגבל – כדאי למהר!

אז מה מחכה לכם בסדנה?

  • יסודות המשחק
  • משחק מול מצלמה
  • הכנה לאודישנים 
  • מונולוגים, סצנות, אילתורים ומשחקי תיאטרון

איפה? בסטודיו שלנו בתל אביב, רחוב אבן גבירול 106.

חולמים להיות שחקנים? כשהמצלמה נדלקת אתם הראשונים לקפוץ? חלמתם להיות על הבמה אבל לא העזתם לנסות? זה בסדר, בשביל זה אנחנו כאן. נלמד ביחד מהי אמנות המשחק, מה ההבדל בין משחק על הבמה למשחק מול מצלמה, מה זה לעבוד עם פרטנר ואיך ניגשים לטפל בטקסט? 

התלמידים ילמדו להכיר לעומק את עולם המשחק, יתנסו בעבודה על בניית דמות, תרגילי אימפרובזציה, ניתוח והגשת טקסטים דרמטים. אחרי שנבין את מושגי היסוד נתחיל  לשלב טכניקות של משחק מול מצלמה. ניגע בהבדלים בין הבמה למסך ונתמקד בהכנה לאודישן. 

כל שיעור יפתח בחימום פיזי, משחק חברתי ותמיד במרחב עבודה נעים, מהנה, תוך מתן חשיבות גדולה ליצירת אנסמבל מגובש, אינטימי ובטוח. נלמד מהי דרמה ומושגי יסוד נוספים מעולם המשחק ומה זה אומר בעצם לשחק מול מצלמה. נחקור איך בונים דמות. ננתח ונמחיז סצינות ומונולוגים מתוך סרטים וסדרות ונתנסה בהכנה לאודישן . הסדנה תכלול מפגש עם כוכה נוער אהוב ושיעור עם מלהק חשוב מהתעשייה. כל זאת ועוד על מנת לתת טעימה אמיתית מאחורי הקלעים של עולם המשחק. 

גלילה לראש העמוד

תודה על התענייותך בסדנאות של אנסמבל כאן!

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם.